Apatinci u finišu do bodova

Fudbaleri apatinske Mladosti došli su do prvih ovosezonskih bodova u Vojvođanskoj ligi Sever. Oni su na svom terenu golovima Pešića u 75. i Miškovića u 84. minutu savladali Hercegovac iz Gajdobre sa 2:0 i na najbolji mogući način nastavili seriju uspešnih rezultata započetu još prethodne sezone. Ipak, mora se priznati da su se gosti predstavili u dobrom izdanju, pogotovo u defanzivi gde su proveli najveći deo utakmice. U završnici prvog poluvremena imali su priliku da dođu do vođstva, ali je odlični golman Apatinaca Dejan Jeličić sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu.

Arbitar iz Subotice pokazao je crveni karton povratniku u redove matičnog kluba Branislavu Vejnoviću, pa će Apatinci u narednom kolu oslabljeni putovati u Bajšu.