Borba sa Omladincem se nastavlja

Uz mnogo problema, bez napadačke osovine Grabež – Šveljo – Nosković, fudbaleri prigrevačkog Bratstva uspeli su da savladaju neugodnu ekipu Borca iz Sakula u meču 21. kola Srpske lige – grupa Vojvodina rezultatom 3:1 (2:1).

Izuzetno je teško treneru domaćih Slobodanu Bačiću iz kola u kolo da sastavi tim jer već duži vremenski period Prigrevčani kubure sa kažnjenim, odnosno povređenim igračima, pa su formacijska pomeranja i “krpljenje” rupa u sastavu neminovnost gotovo svakog vikenda.

Bratstvo dobro otvara meč i već u 6. minutu nakon kornera visoki stoper Ivanović postiže gol. Dvadesetak minuta kasnije Balabanović je bio u šesnaestercu gostiju a njegov čuvar rukom zahvata loptu pa je sudija pokazao na belu tačku. Precizan je bio Ćovin za 2:0 i činilo se već tada da ovaj meč neće biti interesantan u smislu konačnog pobednika. Ipak, već u 30. minutu Šušnjar samnjuje na 2:1, a pet minuta nakon toga Ćovin je ponovo imao priliku sa bele tačke ali je ovaj put bio neprecizan.

Splet ovakvih okolnost morao je da utiče na Prigrevčane, ali su, ipak, i u nastavku susreta oni bili ti koji su sve držali u svojim rukama. Bolja igra krunisana je u 78. minutu, nakon akcije Makara i Ćovina precizan je bioBursać za konačnih 3:1.

U sledećem 22. kolu Srpske lige – grupa Vojvodina Radnički će u Novoj Pazovi dočekati ekipu Bratstva. Meč je na programu u subotu 22. aprila sa početkom u 16 sati.

Izvor: 025info.rs