Bratstvo lagano u derbiju, Dinamo zalutao u Prigrevicu

Od derbija u Prigrevici publika nije mogla da vidi ništa pošto je skoro čitavih 90. minuta na terenu postojao samo jedan tim, a to je Bratstvo.

Izabranici Sretena Vilotića su zasluženo slavili sa 3:0 (1:0) i to golovima Vukovića i Makara.

Bratstvo je napadalo i diktiralo tempo, a nakon odlične akcije i prodora Sremčevića protivnički defanzivac ga ruši u arbitar dosuđuje penal koji sigurno realizuje Vuković.

Drugi gol delo je istog igrača i opet sa bele tačke, a u kaznenom prostoru gostiju golman je oborio Noskovića, igrao se 56. minut.

Do kraja Prigrevčani dolaze do još jednog u 77. minutu a strelac je bio Makar na asistenciju Švelje.

Ovom pobedom Bratstvo je učvrstilo drugo mesto, a u narednom kolu gostuju u Sremskoj Mitrovici ekipi Radničkog.

Izvor: Radio Dunav