Bratstvo poraženo u polufinalu kupa Vojvodine

Fudbalski klub Bratstvo iz Prigrevice poražen je juče na gostovanju u Pančevu kod ekipe Dinamo u okviru polufinala Kupa Vojvodine rezultatom 2:1 (1:0). Domaćini su bili vidno motivisaniji i svoju energiju i inicijativu su pretvorili u pogodak za vođstvo sa kojim su i otišli na pauzu između dva poluvremena.

U nastavku meča ređale su se šanse na obe strane ali su domaćini imali više sportske sreća da prvi postignu pogodak u drugom delu i tako steknu kapitalnu prednost od 2:0. Šveljno nekoliko minuta kasnije donosi tračak nade kada je iz odlične akcije postigao gol za Bratstvo, ali je potera za rezultatom postala teža kada je Ćovin zaradio crveni karton. Pokušavali su Prigrevčani ali su do kraja mreže mirovale i Dinamo je prošao u naredno kolo kupa.

Prigrevčani u subotu ponovo gostuju u Pančevu ali ovaj put ekipi Železničara.

Izvor: Radio Dunav