Strelci: Korać 12, Beljanski 14 i 75, Medić 65. minut

Žuti kartoni: Beljanski ( BSK), a Šuster ( Slavija)

BSK: Nemet 7, Stanić 7, Dragović 7,5, Božić 7, Milošević 7 (Zelenović-), Vejnović 7 (Đurđević-), Beljanski 8, Stanković 7 (Stoisavljević-), Korać 7,5, Divjak 7, Medić 7,5 (Hinić-),

Slavija: Brnja 6, Bolehradski 6 (Kuhta-), M. Petković 6, Kotiv 6,5 (Vinković 6,5), Roganović 6,5, Šmit 6, Grnja 6, B.Petrović 6, Šuster 6,5, Jušković 7, (Zejak 6,5), Čvokić 7 (Čobrda -)

Igrač utakmice:  Beljaski

Značaj susreta za Brestovčane utaicao je da zaigraju na sve ili ništa. Takav pristup doneo im je dva gola prednosti u prvom delu susreta. Prvo je Korać načeo mrežu gostiju da bi samo dva minuta kasnije učinio to i najbolji akter meča Beljanski. Već tada se nazirao poraz gostiju koji su igrali ispod očekivanja.

U drugom poluvremenu domaći su nastavili sa atacima . Tu svoju ofanzivu su krunislai sa još dva pogotka. Učinili su to Medić a potom i Beljanski, dok su gosti samo u nekoliko navrata bezuspešno pokušavali da postignu bar počasni pogodak, ali se Nemet nije dao iznenaditi. Mladi sudija Dejan Nađ je odlično odsudio utakmicu, tako da nijednu primedbu nisu imali ni gosti iako su ubedljivo poraženi.

Rezultati 25. kola: Budućnost M- ŽAK 0:1, Tvrđava – Polet 1:0, BSK – Slavija 4:0, Radnički 1918- Kulpin 1:1, Zadrugar – Borac BG 1:1, Budućnost P- Omladinac 3:2, Kordun – Rusin 1:0, Borac 46- Budućnost G 3:1 i Stanišić 1920- Maglić 4:1.

Tabela: Stanišić 1920 64, Budućnost P 49, Budućnost M 45, Rusin 42, Borac 46 41, Borac BG 40, ŽAK 37, Kordun 34, Slavija 33, Radnički 1918 32, Polet i Budućnost G po  31, BSK, Zadrugar i Kulpin po 30, Omladinac 26, Tvrđava 24 i Maglić 15 bodova.