Strelci: Mladenović, Pavlović, Sekulić (Borac). Makar 2 (Sloga).

Žuti kartoni: Galić, Brković (Borac). Purić, Rebić, Konjović (Sloga).

Crveni karton: Petrović (Borac).

Borac: Brković, Mićić (Mijatović), Petrović, Pavlović (Zafirov), Sekulić, Đurić (Pavlov), Mladenović (Nikolić), Radović, Galić (Gavrilović), Savić, Marković.

Sloga: Šepić, Rebić (Rančić), Simić (Vukas), Vuković, Stojaković, Konjović, Makar, Purić, Cvetković (Ninković), Bojić, Stanković.

Fudbaleri Sloge iz Čonoplje poraženi su na gostovanju u Sakulama od domaćeg Borca sa 3:2. Ova utakmica pamtiće se po tome što su igrači Sloge bili dominantnija ekipa i celo prvo poluvreme napadali, stvorili nekoliko izglednih prilika, ali jednostavno nisu mogli do tri boda. Stativu su pogađali Rebić i Stanković, pokušavali su Čonopljanci zalaganjem da dođu do pobede, međutim lopta nije htela u gol.

Domaćin je poveo u 36. minutu preko Stevana Mladenovića. Sloga se vraća posle udarca Rebića, Malar skreće loptu u mrežu i na odmor se odlazi sa 1:1.

Početkom drugog dela, igrači Borca su ponovo došli u vođstvo. Pavlović je u 53. minutu matirao Šepića, da bi tri minuta kasnije Sekulić postigao treći gol za svoj tim. Taj rezultat nije ubio volju fudbalera Sloge, koji su nekoliko minuta kasnije bili u odličnoj prilici da smanje prednost, ali je štoper Borca Petrović, nesportski reagovao i sprečio pogodak, pri čemu je zaradio crveni karton.

Igrača više i terensku inicijativu, Čonopljanci su samo delimično uspeli da materijalizuju golom Makara u 77. minutu. Gosti zameraju sudiji što se u samoj završnici nije opredelio da pokaže na belu tačku, nakon što je jedan od odbrambenih igrača Borca evidentno igrao rukom u svom kaznenom prostoru i na taj način zaustavio udarac Rančića, koji je poslao loptu ka golu.

U narednom kolu, u Čonoplji gostuje drugoplasirana ekipa Dinama 1945 iz Pančeva. Utakmica se igra u subotu od 15 časova, bez prisustva publike.