Strelci: Radović, Mojsilović, Bojić (Omladinac).

Žuti kartoni: Vuković, Bojić, Radović (Omladinac). Purić, Vuković, Bajčev (Sloga).

Omladinac: Jagodić, Živanović (Roganović), Maksimović, Radojčić (Bojić), Matijević, Radović (Bobar), Radisavljević (Laketić), Savić, Despotović, Stevanović, Vuković (Mojsilović).

Sloga: Bulović, Milošević (Stojaković), Stanković, Vukas, Simić (Bojić), Vuković, Makar (Grgić), Konjović, Cvetković, Bajčev, Purić.

Fudbaleri Sloge iz Čonoplje poraženi su na  gostovanju u Novim Banovcima od domaćeg Omladinca sa 3:0. Omladinac je čvrsta ekipa koja retko prepušta bodove na svom terenu, pa je tako bilo i ovoga puta. Domaćin je poveo sredinom prvog poluvremena golom Radovića. Sve do 87. minuta Čonopljanci su pružali snažan otpor i nadali se da mogu doći do pogotka kojim bi osvojili bod, ali su rezervisti Mojsilović i Bojić sa dva brza pogotka postavili konačnih 3:0

Nakon utakmice Sloga je ostala bez trenera. Kako navode u klubu Dragi Bogić je bez ikakvog obrazloženja i najave uzeo svoje stvari iz kombija sa kojim su kolektivno doputovali u Nove Banovce i otišao u nepoznatom pravcu. Posle ovog poraza Čonopljanci se nalaze pri dnu tabele Srpske lige Vojvoina, a u narednom 5. kolu dočekuju OFK Vršac.