Strelci: Antunić (2), Vujičić, Kobiljski za Radnički 1912

Tavankut: Sabo, Vojnić Hajduk, Sloboda, Poljaković, I. Skenderović, Temunović (Ivanišević), Šimić, Vizin (Perić), Rajić, G. Skenderović, Pejić Tukuljac (Francišković).

Radnički 1912: Pavasović, Sazdanić, Vujičić, Matijašević (Bogunović), Radmanović, Đorović, Šćepanović (Kobiljski), Bošković, Goronjić, Bortnik, Antunić (Simić).

Ekipa Radničkog 1912 nastavila je svoj pobednički niz. Nakon prošlonedeljne pobeda nad Slogom iz Čonoplje, danas je u Tavankutu ubedljivo savladana domaća ekipa.

“Crvena” kaznena ekspedicija koju je u sa klupe predvodio mladi stručnjak Nemanja Žigić, povela je golom mladog Antunića već u uvodnim minutima meča. Prednost je povećao Vujičić evrogolom iz slobodnog udarca. U drugom poluvremenu u strelce se upisao i Kobiljski. Konačan rezultat je postavio Antunić svojim drugim golom na meču.

Nakon četiri odigrana kola, Radnički 1912 ima sve četiri pobede uz gol razliku 11:0.

Narednog vikenda Radnički 1912 dočekuje ekipu Bačke. Klupsko rukovodstvo poziva sve navijače da dođu na Gradski stadion i podrže ekipu koja ove godine pretenduje na prvo mesto i plasman u viši rang takmičenja Srpsku ligu Vojvodine.