Cvetićanin odbranio titulu prvaka

Pobednik 10. jubilarnog stonoteniskog memorijama „Stipan Bakić“ koji je održan u prostorijama HKUD „Vladimir Nazor“ u Somboru, je Apatinac Bogdan Ćvetićanin. On je uspeo da odbrani prošlogodišnju titulu prvaka i do pobedničkog pehara je došao u konkurenciji 17 takmičara (ispod 60 godina starosti) ostvarivši sve pobede. Drugo mesto osvojio je Dejan Zemerski, a treće Nemanja Ćirić.

U kategoriji stonotenisera preko 60 godina starosti nastupilo je 11 igrača. Prvo mesto osvojio je Somborac Josip Antičević, drugi je bio Beograđanin Miloš Kramašić a treći Dragan Pjevač Sombor.

Treba napomenuti da su turnir organizovali STK ŽAK i sportska sekcija somborskog Nazora, a da su se pojavili takmičari iz nekoliko gradova i mesta Beograd, Subotica, Novi Sad, Bečej, Apatin, Stapar kao i domaći, a bio je i jedan takmičar ih Holandije. Kvalitet je bio na zavidnom nivou, što su potvrdili učesnici i najavili da će se i narednih godina odazvati organizatoru.