Drugo mesto za RVK „BAS“ na Kupu Vojvodine

Drugo mesto za RVK „BAS“ na Kupu Vojvodine

Na obali Velikog bačkog kanala u Somboru, održan je četvrti po redu Kup Vojvodine u lovu basa veštačkim mamcima iz čamca u ekipnoj konkurenciji. Učešće je uzelo šest ekipa, među kojima je i Ribolovačko varaličarski klub „BAS“ iz Sivca. U jakoj konkurenciji Sivčani su zauzeli drugo mesto, a „BAS“ su predstavljali Bojan Predojević i Miroslav I. Plavšić koji su ulovili tri ribe ukupne težine 1978 grama.

Takmičenje je održano pod pokroviteljstvom Saveza sportskih ribolovaca Vojvodine.

Tagovi:
Pročitajte još: