Hajduk – Džoker 79:73

16:22, 21:20, 26:22, 16:9

Hajduk: Jokanović 25, Laković, Černak, Rnić, Tešović 4, Škrbić 22, Kuveljić, Cvetičanin 2, Marinković 10, N. Lješević 7, Bajić 9, U. Lješević

Džoker: Arnaut 27, Miljević 3, Kusonić 2, Baranovski, Lončar 11, Suvajdžić 4, Drljača, Vukolić 16, Jovanović 3, Radojčić, Genal 7

Pobedonosni hod košarkaša somborskog Džokera, zaustavljen je u poslednjem kolu jesenjeg dela sezone Prve RL Sever grupa A, na gostovanju u Kuli, od domaćeg Hajduka, rezultatom 73:79. Somborci su dobro započeli susret, jer su već nakon prve četvrtine, imali šest koševa prednosti, a na odmor su otišli rezultatom 42:37. Činilo se da će to biti dovoljna prednost za još jednu u nizu pobeda, ali se Kuljani nisu predavali, pa su u trećoj četvrtini uspeli da svedu zaostatak na minimalnih minus jedan, da bi u poslednjoj deonici, Somborci totalno podbacili i za deset minuta postigli samo devet koševa. Takva igra doprinela je da Kuljani nanesu prvi poraz somborskom timu, koji je pre ovog duela vezao sedam pobeda. Sledi pauza, a prvenstvo se nastavlja prvog vikenda februara, naredne godine, kada će Džoker ugosti ekipu Podrinja. Do kraja godine, Somborci bi trebalo da odigraju odložene susrete protiv vodećeg Srem, potom Omladinca i Topole.