EPSKI PREOKRET NA MARAKANI: Zvezda RAZBILA Olimpijakos u drugom poluvremenu

Sjajan meč.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Olimpijakos rezultatom 3:1 u drugom kolu grupne faze Lige šampiona. Grci su na poluvremenu imali minimalnu prednost, ali je šampion Srbije u nastavku postigao tri gola.

Olimpijakos je do prednosti došao u 37. minutu preko Rubena Semeda posle loše intervencije Milana Borjana, ali se ključni detaj na utakmici dogodio u 58. minutu kada je Jasin Benzia dobio crveni karton. Samo četiri minuta kasnije je Miloš Vulić poravnao rezultat, a na kraju je usledila završnica za infarkt. U 87. minutu je Marko Marin izveo korner sa leve strane, a Nemanja Milunović je bio najbolji u skoku i zatresao je mrežu, a identična situacija se desila tri minuta kasnije kada je posle centaršuta Marina Ričmond Boaći bio precizan.

Uživo dešavanja sa stadiona “Rajko Mitić” možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.Kraj!

Pobeda Zvezde 3:1.

90. minut:

GOOOOOOOL 3:1! Boaći posle kornera! Isti gol kao i Milunovićev! Igraće se još pet minuta.

RTS_Sport@RTS_Sport

Ričmond Boaći u 89. minutu za Crvena zvezda – Olimpijakos 3-1@crvenazvezdafk v. @olympiacosfc #UCL #CZVOLY #rtsvestihttp://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3680957/bratski-derbi-u-ligi-sampiona-zvezda-docekuje-olimpijakos.html …4010:52 PM – Oct 1, 2019Twitter Ads info and privacy15 people are talking about this87. minut:

GOOOOOOOL 2:1! Milunović posle kornera.

Crvena zvezda – Olimpijakos 2-1, strelac Nemanja Milunović u 87. minutu@crvenazvezdafk v. @olympiacosfc #UCL #CZVOLY #rtsvestihttp://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3680957/bratski-derbi-u-ligi-sampiona-zvezda-docekuje-olimpijakos.html …1710:50 PM – Oct 1, 2019Twitter Ads info and privacySee RTS_Sport’s other Tweets86. minut:

Mnogo sreće za Zvezdu. Veliki promašaj Merijaha.

85. minut:

Uputio je bombu Kamara, ali je Borjan bio siguran.

83. minut:

Žuti karton za Njegoša Petrovića zbog faula.

80. minut:

Žuti karton za Boaćija zbog protesta.

79. minut:

Nova izmena u Olimpijakosu. U igri je Elabdelaui umesto Masurasa.

78. minut:

Pokušao je Petrović, ali pravo u Žozea Saa.

76. minut:

Centrirao je Rodić, šutirao Boaći glavom, ali neprecizno.

74. minut:

Prinudnu izmenu je napravio Vladan Milojević. Kanjas nije više mogao da igra zbog bolova, a zamenio ga je Njegoš Petrović.

70. minut:

Opasan pokušaj Kanjasa sa distance, ali siguran je golman gostiju Sa.

67. minut:

Kraći prekid zbog sudara Vulića sa rivalom.

62. minut:

GOOOOOL 1:1! Miloš Vulić! Zvezdin rezervista je naleteo na odbijenu loptu i poslao ju je u dalji ugao Saovog gola.

Crvena zvezda – Olimpijakos 1-1, strelac Miloš Vulić u 61. minutu@crvenazvezdafk v. @olympiacosfc #UCL #CZVOLY #rtsvestihttp://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3680957/bratski-derbi-u-ligi-sampiona-zvezda-docekuje-olimpijakos.html …2510:25 PM – Oct 1, 2019Twitter Ads info and privacySee RTS_Sport’s other Tweets62. minut:

Boaći je zamenio Van la Paru koji je ispraćen zvižducima.

61. minut:

Podens je ušao u igru umesto Lovere.

60. minut:

Natrčao je Rodić na loptu, opalio po njoj, ali je ona završila van okvira gola.

58. minut:

Olimpijakos ostaje sa igračem manje! Jasin Benzia je dobio drugi žuti karton zbog faula nad Kanjasom!

Crveni karton za Yassine Benzia, Zvezda ima igrača više@crvenazvezdafk v. @olympiacosfc #UCL #CZVOLY #rtsvestihttp://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3680957/bratski-derbi-u-ligi-sampiona-zvezda-docekuje-olimpijakos.html …110:21 PM – Oct 1, 2019Twitter Ads info and privacySee RTS_Sport’s other Tweets55. minut:

Prvu izmenu napravio je Vladan Milojević. Na terenu je Miloš Vulić umesto Dušana Jovančića.

53. minut:

Ponovo je pokušao Jovančić, ali je lopta završila u korneru.

49. minut:

Šutirao je Jovančić sa distance, ali prilično neprecizno.

46. minut:

Počelo je drugo poluvreme, a treneri nisu napravili nijednu izmenu.

POLUVREME:

Vode Grci minimalnim rezultatom.

45. minut:

Pokušao je Jovančić makazicama posle kornera, ali je siguran bio golman Olimpijakosa Žoze Sa.

Prva šansa za Crvenu zvezdu, šutirao Dušan Jovančić. Na poluvremenu, Crvena zvezda – Olimpijakos 0-1@crvenazvezdafk v. @olympiacosfc #UCL #CZVOLY #rtsvestihttp://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3680957/bratski-derbi-u-ligi-sampiona-zvezda-docekuje-olimpijakos.html …69:49 PM – Oct 1, 2019Twitter Ads info and privacySee RTS_Sport’s other Tweets42. minut:

Žuti karton za Jasina Benziju zbog prekršaja nad Jovančićem.

37. minut:

Gol 0:1! Vodi Olimpijakos. Ruben Semedo je šutirao posle centaršuta iz slobodnog udarca, a Milan Borjan je loše reagovao i primio je gol u bliži ugao.

Olimpijakos vodi 1-0, strelac Ruben Semedo u 31. minutu@crvenazvezdafk v. @olympiacosfc #UCL #CZVOLY #rtsvestihttp://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3680957/bratski-derbi-u-ligi-sampiona-zvezda-docekuje-olimpijakos.html …79:42 PM – Oct 1, 2019Twitter Ads info and privacySee RTS_Sport’s other Tweets36. minut:

Žuti karton za Radživa van la Paru zbog faula kojim je prekinuo kontranapad.

26. minut:

Milan Rodić je dobio žuti karton zbog korišćenja lakta u vazdušnom duelu.

24. minut:

Šutirao je Gerero glavom posle centaršuta sa leve strane, ali je lopta prohujala tik pored stative Borjanovog gola.

23. minut:

Prvu priliku na meču imao je Olimpijakos. Šutirao je Gerero sa distance, ali je lopta prošla pored gola.

Prva šansa za Olimpijakos, Guerero šutira pored gola@crvenazvezdafk v. @olympiacosfc #UCL #CZVOLY #rtsvestihttp://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3680957/bratski-derbi-u-ligi-sampiona-zvezda-docekuje-olimpijakos.html …29:27 PM – Oct 1, 2019Twitter Ads info and privacySee RTS_Sport’s other Tweets20. minut:

Prilično mirna utakmica u dosadašnjem periodu.

12. minut:

Crvena zvezda igra visok presing, ali za sada bez rezultata.

7. minut:

I dalje traje početno opipavanje snaga.

1. minut:

Utakmica je počela, a sa centra su krenuli fudbaleri Crvene zvezde.

Fudbaleri su izašli na teren Marakane.

Pre utakmice su atletskom stazom prošetali odbojkaši Srbije sa peharom evropskog prvaka.

CRVENA ZVEZDA – OLIMPIJAKOS 3:1

STADION: “Rajko Mitić” (Beograd)

SUDIJA: Benoa Bastian (Francuska)

GLEDALACA: 43.291

STRELCI: Vulić 62. Milunović 87. Boaći 90. -Ruben Semedo 37.

CRVENI KARTON: Benzia

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić – Kanjas (od 74. Petrović), Jovančić (od 55. Vulić) – Garsija, Marin, Van la Para (od 62. Boaći) – Tomane. Klupa: Popović, Pankov, Žander, Petrović, Vulić, Vukanović, Boaći. Trener: Vladan Milojević.

OLIMPIJAKOS: Žoze Sa – Torosidis, Merijah, Ruben Semedo, Cimikas – Buhalakis, Kamara – Masuras (od 79. Elabdelaui), Benzia, Lovera (od 61. Podens) – Gerero. Klupa: Alain, Giljerme, Podens, El Arabi, Elabdelaui, Valbuena, Papadopulos. Trener: Pedro Martins.