(FOTO) Vučević: Badnji dan u znaku porodičnih vrednosti, solidarnosti i zajedništva

Miloš Vučević

Predsednik Srpske napredne stranke, Miloš Vučević, obeležio je Badnji dan porukama mira, vere i porodičnog zajedništva, ističući da nas ovi praznici podsećaju na prave vrednosti – porodicu, slogu i ljubav. Ovom prilikom, zajedno sa predsednikom OO SNS Kula, Damjanom Miljanićem, Vučević je posetio porodicu Ivane Motike, samohrane majke troje maloletne dece, kao i baku i deku, Đurđu i Miloša Merdovića, koji su je odgajili. Ova porodica živi u mirnom bačkom selu Kruščić. Kako je istakao, osmesi mališana Bogdana, Magde i najmlađe Darije, koja će uskoro napuniti godinu dana, predstavljaju neprocenjiv dar na Badnji dan i snažan podsetnik na važnost brige o porodici i deci.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 025.rs (@portal025.rs)

„Želim im da odrastaju u zdravlju, da čuvaju svoju porodicu i da kroz život idu hrabro, poput svoje majke. Neka nas Badnji dan ujedini u veri i ljubavi i podstakne da zajedno gradimo bolju budućnost“, poručio je Vučević.

Badnji dan Vučević je proveo i u Kuli, gde se susreo sa stranačkim saborcima, uz poruku da samo u slozi, zajedništvu i miru možemo biti jaki i uspešni.

Obeležavanje najradosnijih hrišćanskih praznika, kako je naglasio, prilika je da se još snažnije okrenemo jedni drugima, negujući solidarnost, razumevanje i međusobno poštovanje.

Tagovi:
Pročitajte još: