Gimnazija raspisala Foto konkurs „Moj dan u školi“

Gimnazija Sombor

Povodom Dana škole, Gimnazija „Veljko Petrović“ Sombor, raspisala je Foto konkurs za sve učenike, uz izložbu najboljih radova. Tema konkursa je „Moj dan u školi“, a ideja je da mobilnim telefonom ili fotoaparatom zabeleže zanimljivi detalji iz školskog života.

„Važno je da, ukoliko fotografišete osobe, imate njihovu dozvolu“, stoji u saopštenju somborske Gimnazije.

Fotografije je potrebno izraditi u formatu 20×30 cm i dostaviti ih u školsku Biblioteku najkasnije do 10. oktobra. Na poleđini radova neophodno je upisati ime, prezime i odeljenje.

Tagovi:
Pročitajte još: