Guslarsko veče u petak u Sivcu

Gusle

U Domu kulture Sivac, u petak, 5. septembra, sa početkom u 19 časova, biće održano guslarsko veče pod nazivom “Bobovska razura 1875” u čast 150. godišnjice bobovske bune i 35 godina rada u guslarstvu guslara Radomana Jelovca.

U programu će uzeti učešće: Radoman Jelovac, Đorđe Pavlović, Nikola Tošić, Vuk Peruničić, Ljubomir Pavlović, Miljan Vujović, Ivan Međedović, Vladimir Vuksanović, Ljubiša Ateljević, kao i vokalni solista Doma kulture Sivac Nikolina Trivić, Folklorni ansambl Doma kulture Sivac i Narodni orkestar Doma kulture Sivac.

 Ulaz je besplatan za sve posetioce.

Tagovi:
Pročitajte još: