Hajduk prekinuo seriju Apatinaca

Klub malog fudbala Apa-futsal je U 21. kolu futsal lige Vojvodine poražen na gostovanju u Kuli od ekipe Hajduka sa 7:4 (4:1).

Domaćin je krenuo bolje u meč i stekao prednost od 3:0 da bi Apatinci smanjili na 3:1 preko Paunovića. Hajduk je do kraja poluvremena postigao još jedan gol i učvrstio svoje vođstvo na 4:1.

Na samom početku drugog poluvremena Hajduk iz dobre akcije dolazi do prednosti od 5:1, nakon čega je usledila serija golova. Paunović je pogodio za 5:2, a na novi gol čekalo se nekoliko minuta kada domaćin postiže svoj šesti gol. Gol za 6:3 sa kaznenog udarca postiže Delić, a nakon toga Vojvodić smanjuje na 6:4.

U poslednjih nekoliko minuta gosti kreću na sve ili ništa i igru sa golmanom pa Hajduk do kraja postiže još jedan pogodak i postavlja konačnih 7:4.

Apa-futsal u poslenjem kolu igra protiv KMF Sombor.

Izvor: Radio Dunav