Strelci: Furtula 46. (Hajduk 1912) – Nikolić 47. (Dunav).
Žuti kartoni: Bogićević, Matijević, Furtula (Hajduk 1912). Matović, Nikolić, Koštić, Radonjić (Dunav).
Crveni kartoni: S. Vuković (Hajduk 1912).

Hajduk 1912: Drinčić, Arežina, S. Vuković, Lončar, Matijević, Furtula, Laćarak, Božović (Šćepanović), Bogićević (Marić), Manojlović, Kostić.

Dunav: Bradić, Marković, Babić (Radonjić), Zajić, Vujičić, Kukolj, Mirković, Matović (Matović), Kosović, Pavlović (Trninić), Nikolić (Jovanović).

Ono čega se pribojavao trener Kuljana Slobodan Bačić obistinilo se. Hajduk nije uspeo da iznese breme favorita, pa je tako u susretu 6. kola Srpske lige Vojvodina na svom terenu odigrao nerešeno 1:1 sa Dunavom iz Starih Banovaca. Domaćin je bio moćniji, imao više prilika, ali su gosti na golu imali Bradića koji je uspeo u nekoliko navrata da spasi već viđenu loptu u mreži. On je tokom većeg dela utakmice sjajnim intervencijama unosio nervozu kod domaćih napadača sve do 46. minuta. Tada je Furtula iskoristio penal koji je načinio bek gostiju Marković, igrajući rukom u svom kaznenom prostoru. Samo minut kasnije gosti su preko Nikolića izjednačili na 1:1. Kuljani mogu biti zadovoljni jer imaju 11 bodova, što je dva manje od vodećeg tandema Mladost Novi Sad i Bačka 1901 Subotica. U sledećem kolu koje se igra u sredu Kuljani gostuju Slogi iz Čonoplje.