Još jedna pobeda za potvrdu titule

Rukometaši PIK Prigrevice savladali su RK Graničar iz Gakova u nedelju na terenu u Gakovu rezultatom 28:22 (12:10).

Utakmica je citavo prvo poluvreme bila neizvesna i igralo se gol za gol. U drugom poluvremenu Prigrevčani kreću sigurnije i uz odlične odbrane Čovica i Ćerana dižu prednost na konačnih 6 golova. Najistaknutiji u redovima gostiju iz Prigrevice bili su Miloš Mandić i Slobodan Kozlovački sa po 8 postignutih golova.

Prigrevčane u subotu 13. maja očekuje meč sa RK Rusin iz Ruskog Krstura od 19 sta, a pobedom u ovom meču će pitanje lidera na tabeli Treće lige Bačka biti zvanično rešeno i Prigrevčani hladne glave mogu da dočekaju Bezdan i nakon toga gostuju u Subotici.

Izvor: Radio Dunav