Karatisti „Hajduka“ odlični na Prvenstvu Vojvodine

Još jednom su, prema tradiciji, obradovali članovi Karate kluba „Hajduk“. Naime, na Prvenstvu Vojvodine za seniorke i seniore koje je u organizaciji Karate saveza Vojvodine održano u Banatskom Karlovcu nastupila su četiri takmičara „Hajduka“ i svi se u Kulu vratili sa medaljama. Seniorka Timea Papajčik je u kategoriji do 50 kilograma osvojila drugo mesto i srebrnu medalju, dok su bronzane medalje osvojili senior Dušan Veselinović u kategoriji do 84 kilograma, i seniorke Natalija Seratlić u kategoriji do 55 kilograma i Kristina Sokolovski u kategoriji do 50 kilograma.
Trener u Karate klubu „Hajduk“ Nikola Greber ističe da su u klubu veoma zadovoljni ostvarenim rezultatima i nivoom forme svojih članova, jer su od njih četvoro troje debitanti među seniorima. Najviše je pokazao Dušan Veselinović koji je u tri odrađena meča osvojio 18, a izgubio samo pet poena. Ono što je takođe veoma značajno je činjenica da su svi takmičari „Hajduka“ koji su osvojili medalje izborili i plasman na Prvenstvo Srbije.
Izvor: qmedia