Na Prvenstvu Vojvodine u karateu za poletarce, pionire i nade, koje je proteklog vikenda održano u Novom Sadu, nastupilo je više od 400 mladih takmičara iz cele pokrajine. Među njima su se istakli i članovi Karate kluba „Dušan Staničkov“, koji su ostvarili zapažen uspeh i osvojili ukupno osam medalja.
Zlatne medalje osvojili su Drakulić Ognjen, Radić Georgije i Vulinović Lola. Srebrne medalje pripale su Vejinu Dušanu, Keseiću Vuku i Iskri Ivanović, dok je Radmilović Milan osvojio srebro i bronzu. Bronzanu medalju osvojila je i Radenković Marija.
Ovim rezultatima mladi karatisti još jednom su potvrdili kvalitet rada u klubu, kao i veliki trud i posvećenost koje ulažu na treninzima. Uspeh sa Prvenstva Vojvodine predstavlja dodatni podstrek za dalji rad i nove sportske izazove.






