Kordunašima bod u Ratkovu

Radnički (Ratkovo) – Kordun (Kljajićevo) 2:2 ( 0:1)

Ratkovo – Bez publike

Sudija: Savo Stanišić ( Bačka Palanka) 7,5

Strelci: Kesić 69, F. Milunović 90-om minutu ( Radnički), a L. Karas 41, Sekulić 80-ti minut ( Kordun)

Žuti kartoni: Kesić, F. Milunović, A. Milunović, Petković ( Radnički), A. Češnovar, Kovačević, Kovačić, Kozlina ( Kordun)

Radnički: Marković 7, F. Milunović 8, Aleksić 7, Lazarević 7,5, Petković 7, Kesić 7,5, Ćerimović 6,5 ( Santrač 7), Stojanović 7, ( Zavišić -), Došen 7, ( Ivanović-), Ignjatović 7, A. Milunović 7,5

Kordun: Curnović 7, Mile  Čekeliš 7 ( Šaula 7), Kovačević 6,5 ( Kovačić 7), Trbojević 7, Macanović 7,5, Češnovar 7, Marko Čekeliš 7,5, L. Karas 7,5, Kozlina 7, ( Knežević-), M. Karas 7, Sekulić 8

Igrač utakmice: F. Milunović

Ratkovačni su počeli dobro utakmicu, ali su se ispromašivali. Prilike nisu iskoristili Kesić, Ignjatović i Stojanović. Ubrzo su zbog tih promašaja bili kažnjeni. Gosti su iz prvog ozbiljnijeg napada došli do prednosti. U jednoj gužvi pred golom domaćih, Luka Karas je iz blizine zatresao mrežu.

Domaći se nisu mirili sa vođstvo gostiju, pa su pojačali ofanzivu. Pre nego što su izjednačili, propustili su još pet šansi. Konačno su u 69-om minutu stigli do izjednačenja, kada je Kesić vrhom cipele poslao loptu u mrežu. Desetak minuta kasnije, Sekulić je iz brze kontre, sa ivice kaznenog prostora, pogodio sam ugao gde se spajaju prečka i stativa – 1:2. U poslednjem minutu regularnog dela, Aleksić je iz kornera poslao loptu pred gol, a Filip Milunović je glavom, sa osam metara, izjednačio.