Košarkaši Dunava i dalje bez pobede

Košarkaši Dunava su u Žitištu pretrpeli još jedan poraz ove sezone, bolji od njih bio je “Sveti Đorđe” rezultatom 85:58.

Utakmica je rešena već na samom početku kad su domaćini iskoristili početne momente i prvu četvrtinu rešili u svoju korist sa visokih 21:8.

Veći deo utakmice se vodila ravnopravna borba na terenu pa je druga četvrtina završena sa minimalnih 26:24 za domaći tim , a treća nerešeno 17:17.

U poslednju četvrtinu se ipak ušlo nedostižnom prednošću za „Sveti Đorđe“, tako da su u ovom delu susreta domaći košarkaši samo potvrdili pobedu (21:9).

U narednom kolu Dunav u subotu 4.novembra dočekuje Radnički iz Kovina koji do sada ima samo jednu pobedu, pa je u ovom trenutku idealan protivnik za Apatince da osvajanjem prvih bodova prekinu neugodnu seriju poraza.

Izvor: Radio Dunav