.Sudija: Tomislav Mudrinić (Bačka Palanka) 7.

Žuti kartoni: Arežina i Matijević ( Hajduk),

Hajduk 1912: Drinčić 6, Arežina 6, Vuković 7, Vujović 6, Šušnjar 6, B. Manojlović 7, Macanović 6, Vlaisavljević 5 (Laćarak 6), Rajkovača 6 (Bogićević -), M. Manojlović 6 (Božović-), Vujošević 6.

Tisa: Tasić 6, A. Ivanović 6, Zolnajić 7, Kiš 7, Ivanov 6, Ćovin 7 (Boršoš-), Tomišić 7, Feješ 7 (Kudrić 7,5), Jovetić 7,5 (N. Ivanović -), Božić 6 (Pilipović 6 (Lukić -)

Igrač utakmice: Jovetić

Kuljani nisu uspeli da overe pobedu od prošle nedelje kada su u Pančevu savladali Dinamo. Namerili su se ovog puta na raspoloženu ekipu Tise, koja je od prvog trenutka ispoljavala jasnu želju za pobedom. Za razliku od njih, igrači Hajduka nisu ispoljili potrebnu borbenost i volju a nedostajalo im je i ideja u igri.

Gosti su igrali čvrsto u odbrani, na sredini terena su dominirali Feješ, Ćovin i Tomišić, koji su pravovremenim pasovima upošljavali svoje napadače koji su iz brzih kontri ugrožavali gol Drinčića. Već u 15. minutu Feješ je izbio pred gol Hajduka, šutira ali je njegov udarac izblokiran, lopta odlazi do druge stative gde je Zolnajić zahvata ali Drinčić izbacuje loptu u korner. Samo koji minuta kasnije Jovetić sa pet metara trese mrežu- 0:1. Domaći su ubrzo mogli izjednačiti, kada je Tasić promašio loptu koju Vujović, a potom i Vuković nisu uspeli da proslede u mrežu.

U nastavku meča domaći su krenuli odlučnije kako bi izjednačili. U 50. minutu Miloš Manojlović posle centaršuta Arežine šalje loptu glavom pored stative. Vodeći više računa o ofanzivi „beli“ su otvorili prostor gostima za brze kontre. Tako je Kudrić u 67. minutu izbio ispred golmana Hajduka koji padom u noge sprečava pogodak. Zlonajić u 74. minutu sa nekoliko metara šutira pored gola. Kuljani su u finišu imali dve prilike za izjednačenje, ali Macanović nije bio dovoljno precizan. U poslednjem trenutku nadokande vremena Kudrić je krenuo sam prema Drinčiću, zaobišao ga i postigao drugi gol za svoj tim.