Kuljani u drugom delu slomili otpor Sloge

Hajduk 1912- Sloga 6:0 ( 0:0)

Kula. Gradski stadion : „Milan Sredanović „.

Sudija: Nedeljko Rauković ( Subotica) 7,5.

Strelci; M. Manojlović 52, Matijević 60, , Manojlović 61,Vuković 74 iz penala, Macanović 81.  i Laćarak 84. minut.

Žuti kartoni: B. Manojlović i Laćarak ( Hajduk), a Jovanović ( Sloga).

Hajduk 1912: Šmit 7, Vuković 7,5, Slijepčević 7, Šušnjar 7 ( od 46. Božović 7,5), Matijević 8 ( od 75. Vlaisavljević-), B. Manojlović 7,5, Laćarak 7,5, Macanović 7,5 , M, Manojlović 8, Masalušić 7,5 ( od 75. Vujović-), Vujošević 7 ( od 68. Arežina -),

Sloga: Bulović 6, Jovanović 6 ( od 68. Kolarić-),. Milošević 6, Mančić 6 ( od 68. Ninković -), Vemić 6, Vukas 6 , Mitrović 6 ( od 68. Marić-), Konjović 6, Purić 6, Đorović 6,5 i Vidović 6.

Igrač utakmice: M. Manojlović ( Hajduk)

Kuljani su  u prvom delu susreta imali punu inicijativu, ali nikako nisu mogli da pronađu pukotine u odbrani gostiju, koji su se uspešno branili a iz retkih kontri nastojali su da iznenade svoje rivale.

U drugom poluvremenu sve je došlo na svoje mesto. Tim trenera Slobodana Milovića delovao je samopouzdano i efikasno, pa su u roku od 32  minuta uspeli čak šest puta da matiraju mrežu Bulovića. Promena u igri domaćih usledila je posle ulaska mladog Mihajla Božovića, kome je sve polazilo za nogom. Seriju pogodaka otvorio je u 52. minutu najbolji akter susreta Miloš Manojlović koji je nakon centaršuta Macanovića glavom sproveo loptu u mrežu. Usledila je potom serija pogodaka. Božović je dobro glavom spustio loptu M. Manojloviću koji je šalje u prazan prostor gde je prihvata Matijević i šalje u mrežu- 2:0. Samo minut kasnije Macanović je dobro uposlio Branislava Manojlovića koji sa 12-ak metara iskosa šalje loptu u dalji ugao nemoćnog Bulovića. Raspoloženi Božović  u 74. minutu vara svog čuvara Konjovića  u kaznenom prosotoru Čonoljanaca, ovaj ga obara a sudija pokazuje na penal koji sigurnim udarcem  u pogodak pretvara kapiten Vuković. Kuljani su u samom finišu postigli još dva gola a učinili su to Macanović u 81. minutu, a tri minuta kasnije posle asistencije Vlaisavljevića,  Laćarak stavlja tačku na  odlično izdanje Kuljana.