Matijevićev – pogodak za sva tri boda

Fudbaleri Hajduka iz Kule uspeli su juče na svom terenu, u susretu 3. kola Srpske lige Vojvodina, da savladaju OFK Vršac sa 2:1 i ostanu pri vrhu tabele. Kuljani su nakon prvog poluvremena imali zaostatak od 0:1 jer su gosti iskoristili kazneni udarac dosuđen u njihovu korist. Furtula u 75. minutu izjednačio na 1:1, a onda je Mijatović prelepim pogotkom u 90+5 doneo radost svojim saigračima i krunisao bolju igru svog tima. Hajduk je sa sedam osvojenih bodova među tri vodeća tima na tabeli, a u sledećem kolu koje se igra u subotu gostuje Bačkoj 1901 iz Subotice.

-Drago mi je što smo uspeli da preokrenemo rezultat, ali mi je još draže što smo to učinili nakon dobre igre koja se ovoga puta materijalizovala u sudijskoj nadoknadi. Igračima čestitam na istrajnosti i voljnom momentu koji je doneo priželjkivani rezultat, kaže trener Kuljana Slobodan Bačić i dodaje: – Sledi nam utakmica u Subotici protiv domaće Bačke 1901 u koju ulazimo sa dosta samopouzdanja jer smo u prva tri kola ispunili očekivana. Verujem da imamo dovoljno snage da se ravnopravno nosimo sa Subotičanima.