Mladost lošija u penal lutriji

Apatinska Mladost je poražena u 27. kolu Vojvođanske lige – grupa Sever u Odžacima od domaćeg Tekstilca rezultatom 2:1 (1:1).

Kuriozitet je taj da su svi golovi na ovom susretu postignuti sa bele tačke. Mandić je na početku doveo Mladost u vođstvo, domaći su ubrzo izjednačili a na kraju u 93. minutu postigli gol vredan tri boda.

Dobra stvar za apatinske crvene đavole je ta što su fudbaleri Vrbasa, glavni konkurenti u borbi za opstanak poraženi ubedljivo u Tavankutu rezultatom 7:0, pa je tako razlika između Apatinaca i Vrbašana ostala tri boda u korist Mladosti.

U narednom 28. kolu Vojvođanske lige – grupa Sever Mladost u subotu 20. maja na svom terenu dočekuje Budućnost iz Gložana. Meč počinje u 16 sati i 30 minuta.

Izvor: Radio Dunav