Na „Humanitarnom turniru Apatin“ prikupljeno više od 80 hiljada dinara

Na „Humanitarnom turniru Apatin“ prikupljeno više od 80 hiljada dinara

Proteklog vikenda, održan je osmi po redu „Humanitarni turnir Apatin“ sa ciljem da se pomogne Apatincu Gordanu Tišmi. Prema rečima organizatora, ovo je ujedno bio i najbolji letnji Turnir do sada. Ukupno 26 ekipa prijavilo se za učešće u odbojci na pesku, dok je 18 učesnika okupilo takmičenje u street workout-u.

Na takmičenjima sakupljeno je ukupno 80.130 dinara, a sav prihod namenjen je za dalje lečenje Gordana Tišme.

„Napravili smo još jednu manifestaciju za pamćenje u našem gradu, a ništa to ne bi bilo moguće bez vas, dobrih i humanih ljudi! Veliki ste“, napisao je organizator Vidan Jerotijević na svom Instagram nalogu.

Tagovi:
Pročitajte još: