Odžačani nastavljaju sa pobedama

Tekstilac – Obilić 5:1 ( 4:1)

Odžaci- Gradski stadion.
Sudija: Milan Bosnić ( Bačka Palanka) 7. Strelci: Simić 13, 24, 87, Božičić 20, Gostović 26. minut ( Tekstilac), a Dražić 16. minut ( Obilić).
Žuti kartoni: Simić, Zelić ( Tekstilac), a Al Sadi (Obilić).
Tekstilac: Krstić 7, Jovanović 7, Šarenac 7, Gostović 7,5, Zelić 7, Božičić 8, Pešić 7( od 77. Radojčić-), Prelić 7 ( od 65. Mitrović-), Popović 7 ( od 71. Dakić-), Simić 8,5, Stokić 7 ( od 77. Anđelković -).
Obilić: Labus 6, Al Sadi 6 ( od 84. Božanin-), Momčilov 6,5, Terzin 6. Đukić
6,5 ( od 84. Rajkov -), Krasin 6 ( od 73. Pantelin -), Dražić 7, Glogovac 6,
Borenović 6, Janković 6 ( od 70. Savić -), Mijić 6.
Igrač utakmice: Simić
Raspoloženi Miloš Simić, već u 4. minutu, matirao je golmana gostiju. Desetak minuta kasnije, kapiten Božičić uputio je dobar centaršut sa desne strane, pa Simiću nije bilo teško da sa nekoliko metara, po drugi put, prosledi loptu u mrežu. Ubrzo su gosti preko Dražića smanjili vođstvo domaćih, kada je napadač gostiju iskosa sa 12. metra poslao loptu u levi donji ugao mladog Krstića. Najlepši pogodak postigao je Božičić, koji je sa više od 30 metara iz slobodnog udarca, preko živog zida, poslao loptu u levi ugao gola. Kapiten Božičić bio je asistent i kod pogotka Gostovića, koji je iz gužve poslao loptu u mrežu – 4:1.
Drugo poluvreme bilo je znatno slabije, jer su se Odžačani zadovoljili visokim vođstvom i smanjili ritam. Gosti su to u nekoliko navrata pokušali da iskoriste, ali nisu uspeli ozbiljnije da ugroze golmana Krstića. Tri minuta pre kraja, posle stative Božičića, odbijenu loptu Simić je poslao u mrežu za konačnih – 5:1.