Partizan savladao Novi Pazar!

Partizan

Fudbaleri Partizana savladali su Novi Pazar u Humskoj rezultatom 2:0 u meču 19. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su bili dominantniji tim što, verujemo, nije preveliko iznenađenje, ali tu prevagu u polju nisu uspeli da pretvore u prednost i u rezultatu.

Ekipa Aleksandra Stanojevića nije stvorila preveliki broj prilika u prvom delu, no već u nastavku to je kompenzovano golovima. Štaviše, pogotke su postigli upravno oni fudbaleri koji su na teren stupili na odmoru.

Prvo je pogodak postigao Milovanović u 50. minutu, da bi devet minuta kasnije iz jedanaesterca pogodio i Nemanja Jović.

U ponedeljak igraju Radnik – Radnički 1923, Čukarički – Kolubara, TSC – Radnički Niš i Voždovac – Vojvodina.