Paunović i društvo oborili “Letećeg Holanđanina”

U 19. kolu Druge futsal lige domaći Apa-futsal je sa 5:3 (1:1) pobedio Letećeg Holandjanina iz Vrbasa i tako skočio na sedmu poziciju, a samo tri boda dele “žuto-crne” od četvrtog mesta na tabeli.

Nije dobro počelo po domaćina jer Vrbašani dolaze do prednosti od 1:0, ali Apatinci nastavili da pritiskaju svoje protivnike i do poluvremena izjednače na 1:1 auto golom gostiju iako se ovaj pogodak može pripisati Paunoviću koji je uputio šut ka golu.

U drugom poluvremenu apatinski futsaleri kreću još jače i sa četiri gola Paunovića podizžu rezultat na 5:1, da bi Letići Holanđanin do kraja utakmice uspeo samo da ublaži poraz na 5:3. Apatinci se nalaze u lepoj seriji rezultata i da su ovako igrali od početka prvenstva verovatno bi sad bili u borbi za ulazak u viši rang takmičenja.

Sledeće kolu Apa-futsal igra u Karavukovu protiv ekipe Pčinja.

Izvor: Radio Dunav