Petarda Partizana: Crno-beli pobedili Spartak i sa puno samopouzdanja dočekuju Floru

Fudbaleri Paritzana odigrali su još jednu odličnu utakmicu u 11. kolu Superlige Srbije, pobedivši Spartak sa 5:0.

Partizan razigran, raspoložen i raspucan čeka novo evropsko iskušenje sa Florom, u grupnoj fazi Lige konferencija.

Najzaslužniji za trijumf bio je Rikardo Gomeš sa dva pogotka po jedan u oba poluvremena.

Prvi je postigao u 14. minutu kada se praktično ušetao u mrežu, dok je drugi došao u 64. minutu, a to je njegov čak 12. u tekućoj sezoni.

Sjajni Nikola Terzić je još jednom iskoristio minute i novim golom pokazao da se na njega može ozbiljno računati u budućnosti.

Takođe, novajlija Menig je efektnim golom upisao prvenac u Superligi Srbije, a tačku na susret stavio je Holender u poslednjim trenucima meča.

Nakon ovog kola, Partizan ima pet bodova viška u odnosu na Zvezdu uz utakmicu više, dok je Spartak nastavio sa promenljivom formom i trenutno zauzimaju osmu poziciju sa 12 osvojenih bodova.

Izvor: Telegraf/Objektiv