Pobeda FK Odžaci za produženje nade

U 18. kolu Prve fudbalske lige Srbije ekipa Odžaka je kao domaćin savladala Jagodinu rezultatom 2:0 (0:0), a dvostruki strelac bio je Mladen Galić.

Utakmica je odigrana u subotu na stadionu Hajduka u Kuli pred oko 150 gledalaca.

Igrači trenera Gorana Lazarevića imali su imperativ pobede na ovom susretu jer Odžaci žele da se i naredne sezone takmiče u društvu prvoligaša, a upravo će neugodna ekipa Jagodine biti jedan od direktnih konkurenata u borbi za opstanak.

Domaća ekipa je od starta ušla motivisano i diktirala je tempo utakmice, a oba gola postignuta su u drugom poluvremenu (52. i 56. minut).

Glavni sudija meča Ivan Stamenković iz Beograda podelio je šest žutih kartona, od čega četiri gostima, a Odžaci su od 81. minuta igrali sa igračem manje jer je isključen Vujović.

Rezultati ostalih susreta 18. kola: BSK – Budućnost 3:0, Kolubara – Dinamo 1:1, Proleter – Mačva 0:2, ČSK Pivara – OFK Beograd 1:1, Inđija – Sinđelić 1:1 i Zemun – Sloboda 2:1. Odložen je susret Radnički Pirot – Bežanija zbog utakmice mlade reprezentacije Srbije.

Izvor: Radio Odžaci