Karavukovo. Sudija: Nemanja Malbašić (Sombor) 6,5.

Žuti akrtoni: Krstić, Stoiljković, Aleksić ( Polet), a Dragović, Vejnović ( BSK).

Polet: Krstić 7, Aleksić 7, (Jovčić 7,5) N. Milenković 7, Doroslovac 8, S. Stanković 7, Ž. Stanković 7, Milenković 7, Stojković 7,5 (Bogdanović 7,5), Stoiljković 8 (Stošić 7,5), Milunović 8, ( Malinović-), Nikić 8.

BSK: Nemet 7, Stanić 6,5, Dragović 6,5, Zelenović 7,5, Milošević 7, Đurđević 6,5 (Božić-), Stanković 7, (Mijatović 7), Korać 8, Vejnović 7,5, Divjak 6 (Beljanski 7,5), Medić 7.

Igrač utakmice: Milunović

Samo što je počela utakmica usledila je dobra akcija domaćeg tima. Stoljiković je preciznom dubinskom loptom poslužio Stojkovića koji je pretrčao svog čuvara i sa desetak metara savladao gostujućeg vratara. Tri minuta kasnije gosti su mogli izjednačiti. Dvojica odbrambenih igrača su se poigravali u svom kaznenom prostoru, loptu im je oduzeo Korać koga u kaznenom prostoru obara Krstić. Bio je to očiti penal, ali sudija je u proteste gostujućih igrača„ izvukao loptu“ izvan šesnaesterca i svirao samo slobodan udarac. Do kraja ovog dela susreta S. Stoiljković i Ž. Stoiljković su propustili dve dobre prilike da uvećaju vođstvo svog tima.

U nastavku meča gosti, koji se bore za opstanak, krenuli su na sve ili ništa sa željom da izjednače. Imali su više od igre, ali ne i neku ozbiljniju šansu. U nekoliko navrata su nepreciznim šutevima iz daljine pokušali da izjednače. Igrači domaćeg tima su pobedu overili dva minuta pre kraja. Bilo je to posle dobre akcije koju je započeo kapiten Bogdanović, dobro je uposlio Stošića a ovaj je nesebično poslužio Jovčića koji sa šest metara trese mrežu za konačnih – 2:0.

Rezultati 24. kola: ŽAK- Budućnost G 5:0, Rusin- Borac 46 0:0, Omladinac – Kordun 2:0, Borac BG- Budućnost P 1:0, Maglić- Zadrugar 1:2, Kulpin- Stanišić 1920 0:2, Polet- BSK 2:0, Slavija – Radnički 1918 0:4 i Budućnost M- Tvrđava 0:1.

Tabela: Stanišić 1920 61, Budućnost P 46, Budućnost M 45, Rusin 42, Borac BG 39, Borac 46 38, ŽAK 34, Slavija 33,Polet, Budućnost, Radnički 1918 i Kordun po 31, Zadrugar i Kulpin po 29, BSK 27, Omladinac  26, Tvrđava 21 i Maglić 15 bodova.