Poraz apatinskih futsalera u Novom Sadu

U šestom kolu prvenstva Futsal lige Vojvodine ekipa Apafutsala je na gostovanju u Novom Sadu doživela četvrti poraz ove sezone. Utakmica je imala dva sasvim različita poluvremena, i na kraju je domaća Kruna upisala nove bodove na svoj konto.

Prvo poluvreme je bilo u znaku Apatinaca koji su dva puta vodili golovima Paunovića i Delića, pa se na odmor otišlo vođstvom gostiju (2:1). U nastavku potpuno drugačija slika na terenu, a prelomni trenutak utakmice je bilo isključenje apatinskog golmana Kesića. Domaćini su iskoristili ovaj momenat da sa nekoliko brzih akcija preokrenu rezultat i na kraju zabeleže visoku pobedu.

U narednom kolu Apafutsal dočekuje Tisu iz Novog Bečeja, a utakmica se igra u petak sa početkom u 20 sati. Ulaz je slobodan.

Izvor: 025info.rs