Poraz Bratstva 1946 u Subotici

Prigrevčani su odigrali odlično prvi deo utakmice 10. kola Srpske lige Vojvodina u Subotici, protiv domaće Bačke 1901 i na odmor otišli sa aktivnim rezultatom 0:0, a onda su u nastavku, za samo šest minuta, sve prokockali. Oni su poraženi sa 1:3 u susretu koji se retko viđa, pogotovo period od 60. do 66. minuta. Naime, tada je golman Prigrevčana Čučković tri puta kapitulirao, a strelci su bili Lučić, Anđić iz penala i doskorašnji napadač Bratstva 1946 Aleksandar Nosković, koji je ujedno poneo i epitet junaka derbija. Poraz Prigrevčana ublažio je Stanković u 72. minutu.
Nakon ovog poraza, Bratstvvo 1946 nalazi se na šestom mestu srpskoligaške tabele 16 osvojenih bodva. Prigrevčani sledeći susret igraju pred svojim pristalicama, protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice.