Poraz Bratstva u Pančevu

Fudbaleri prigrevačkog “Bratstva” poraženi su na gostovanju u Pančevu od ekipe “Dinamo” sa 3:1 (1:0).

Oko 500 gledalaca na gradskom stadionu u Pančevu imalo je priliku da vidi četiri gola na ovoj utakmici ali ništa drugo sem toga. U jednoj od lošijih utakmica koju je “Bratstvo” odigralo poslednjih nekoliko godina nije bilo igre, tempa, šansi…

Svi golovi postignuti su iz predkida. Najpre je Đorđević doveo “Dinamo” u vođstvo od 1:0, a tim rezultatom se otišlo i na poluvreme. Arbutina je u 55. pogodio za 2:0, a tračak nade u osvajanje bodova ponudio je Leđanac golom u 67. minutu i smanjenjem rezultata na 2:1. Do kraja susreta viđen je još jedan gol, ali opet u mreži Ićitovića, a strelac za domaćina bio je Trajković.

Prigrevčani će u narednom kolu biti domaćini, a u goste im dolazi poslednjeplasirana ekipa “Radnički” iz Nove Pazove.

Izvor: Radio Dunav