Poraz rukometaša

Apatinski rukometaši poraženi su na gostovanju u Futogu od ekipe Metalac sa 24:18 (15:13). Gosti su bolje počeli utakmicu i poveli sa 4:1, ali su se domaćini do kraja poluvremena bolje organizovali i okrenuli rezultat u svoju korist najviše zahvaljujući greškama rukometaša Apatina.

U drugom poluvremenu vidno nervozniji Apatinci nisu uspeli da pariraju čvrstoj odbrani Futožana pa je meč završen ubedljivom pobedom domaćina.

Najefikasniji igrač u Apatinu bio je Milojević sa 6, dok su u ekipi Metalca Manojlović i Jeremić postigli po 5 pogodaka.

Sledeći meč “plavo-beli” igraju u Apatinu, a protivnik će biti ekipa Vladimirovca.

Izvor: Radio Dunav