Prigrevčani napravili dobar uvod pred teško gostovanje

Fudbalski klub “Bratstvo” iz Prigrevice polako se vraća u pravi ritam, a to potvrđuje i druga vezana pobeda. Oni su prethodnog vikenda kao domaćini bili ubedljivi i savladali “Crvenu Zvezdu” iz Novog Sada sa 4:2 (3:0).

Kao što se i očekivalo domaćin je diktirao tempo igre od prvog sudijskog zvižduka, a na prvi gol publika na stadionu “Goran Nesvanulica Klipi” čekala je 14. minuta kada je Nešković pogodio za 1:0. Do istike prvih 45. minuta za domaćina pogodili su još Stamenković (26. minut) i Savanović (39. minut).

Nakon pauze gosti dolaze do daha i preko Banjevića u 51. minutu dolaze do svog prvog gola, ali svaku nadu u povratak u ovom meču “ubio” je Bursać koji je u 61. minutu postigao svoj prvi gol i četvrti za “Bratstvo”. Do kraja susreta gosti su uspeli da ublaže poraz preko Stojčeva u 83. minutu.

Prigrevčani narednog vikenda gostuju u Starim Banovcim ekipi “Dunav”.

Izvor: Radio Dunav