Prva pobeda Bratstva

Bratstvo je prethodnov vikenda na svom terenu kao domaćin savladalo Mladost iz Bačkog Jarka sa 2:0 (2:0), a golove su postigli Božičić i Stamenković.

Od starta Prigrevčani su bili bolji rival i dominrali su terenom, do prvog gola domaćin je propustio nekoliko odličnih prilika da dođe u prednost. Igrao se 38. minut kada je Božičić natrčao na jednu odbijenu loptu i desnom nogom je poslao iza leđa gomlana Mladosti. Do kraja poluvremena viđen je još jedan pogodak, a najviše zasluga za njega ima Ognjen Šveljo koji je solo akcijom prešao nekoliko igrača i na kraju dodao do Stamenkovića koji donosi prednost Bratstvu od 2:0.

U durgom poluvrmenu Bratstvo rutinski kontroliše utakmicu i rutinski meč privodi kraju. Viđeno je nekoliko prilika ali su mreže do kraja mirovale.

Pred timom Zorana Ćirića je teško gostovanje u Zrenjaninu kod ekipe Radničkog, a stvar je još teža jer Bratstvo od starta ne može da računa na Noskovića.

Izvor: Radio Dunav