Ratkovčanima bodovi u lokalnom derbiju

Radnički 1918- Polet 2:1 ( 0:0)

Ratkovo. Sudija: Miloš Kisin ( Bač) 7.

Strelci: J. Aleksić 64, Petković 86. min. iz penala ( Radnički), a Stoiljković 80 min. ( Polet).

Žuti kartoni: Ignjatović, Kardinal, M. Aleksić, Milunović, Ninkov ( Radnički), a Nikić, M. Stošić ( Polet). Crveni  karton: Ivanović ( Polet).

Radnički 1918: Đokić 7,5, M. Aleksić 7 ( Ninkov 7), J. Aleksić 8, Petković 8, Miloš Kesić 7, Novović 8 ( Petrović-), Stojanović 8, Kardinal 7,5 ( Santrač 7), Ignjatović 7 ( Lazarević 7), Milunović 7, Mirko Kesić 7.

Polet: Ivanović 7, Kostadinović 6 ( N. Stanković 7), Milunović 7,5, Doroslovac 8, S. Stanković 7,5 ( Krstić-), Ž. Stanković 7, A. Stošić 6,5 ( M. Stošić 6,5), Stojković 7 ( Jovčić 7), Bogdanović 7 ( Stoiljković 8), Milenković 7, Nikić 8.

Igrač utakmice: Stojanović

Ratkovačni su u borbi za opstanak osvojili značjne bodove u duelu protiv opštinskih rivala. Mladi Stojanović je u 17. minutu bio u dobroj prilici, ali je pucao pored gola. Posle još jedne prilike domaćih, kapiten gostiju Bogdanović je direktno iz kornera pogodio prečku. Ubrzo je Stojković pretrčao svog čuvara Miloša Kesića i kad se očekivao pogodak lopta je završila iznad prečke. U samom finišu Novovića je oborio golman gostiju, ali je sudijina pištaljka ostala nema.

U nastavku meča igrači Radničkog su krenuli odlučnije prema golu Karavukovačana. U 64. minutu Petković je utrčao u kazneni prostor gostiju prosledio loptu do J. Aleksića koji ju je sa pet metara zakucao pod prečku. Posle dobre asitencije Doroslovca rezervista Stoiljković je sa desetak metara poslao loptu u mrežu za – 1:1. Gosti su ostali bez boda posle nepotrebnog poigravanja svog golmana kome je loptu oduzeo Novović, pa Ivanoviću nije ostalo ništa drugo nego da ga obori. Bio je to penal koji je u pobedonosni pogodak pretvorio Petković za konačnih – 2:1.