RK “Graničar” Gakovo šampion jesenjeg dela prvenstva

Rukometni klub “Graničar” iz Gakova, odigrao je danas pretposlednju utakmicu u jesenjem takmičarskom delu protiv RK “Grafičar” iz Bezdana, gde je odneo pobedu i time osigurao prvo mesto na tabeli sa 10 bodova. Pobedu su Gakovčani slavili rezultatom 33:28.
Na poluvremenu, gosti iz Bezdana, otišli su na pauzu sa 3 gola prednosti, rezultatom 16:13, ali su već početkom drugog poluvremena domaći igrači izjednačili rezultat, nakon čega su i stekli konstantnu prednost,koja se na kraju utakmice odrazila u samom rezultatu.
“Zadovoljan sam današnjom igrom, jer se trudimo da iz utakmice u utakmicu pokažemo kvalitet i opravdamo očekivanja, što se nadam se da ćemo i u budućnosti nastaviti, jer je naš cilj da uđemo u drugu ligu Srbije”, izjavio je predsednik RK, Milan Marković.
RK “Graničar” Gakovo, ove sezone, upisao je petu uzastopnu pobedu, odnosno, od pet odigranih utakmica nisu doživeli ni jedan poraz. Poslednju utakmicu ovog jesenjeg dela rukometnog prvenstva, “Graničar” će biti gost Novom Kneževcu, a ishod utakmice neće uticati na bodovnu tabelu.