Sivac pobedom završio sezonu

Rukometaši Sivca 69 pobedom nad Crvenom Zvezdom iz Mokrina uspešno su završili šampionsku 2018/2019 sezonu. Pred prepunim tribinama “Panteri” su se u velikom stilu oprostili od svoje publike. U utakmici bez rezultatskog značaja “Sivčani” su ubedljivo slavili sa 37:25Utakmica je rešena već tokom prvog poluvremena kada su domaći serijom 8:0 otišli na ubedljivih +14. U nastavku susreta priliku su dobili svi igrači. Najefikasniji u dresu Sivca bili su Vemić i Čabai sa po šest pogodakadok se u dresu gostiju istakao Dražić sa sedam golova. Ovom pobedom završena je najuspešnija sezona u istoriji sivačkog rukometa, jer su “Panteri” sa skorom od 21 pobede i samo jednim porazom ubedljivo zauzeli prvo mesto na tabeli ispred ekipa Jabuke i Inđije. Treba napomenuti da će “Panteri” u petak, 31. maja odigrati još jednu, revijalnu utakmicu. Sivac će biti domaćin utakmice između reprenzetacije lige, u kojoj će nastupiti i igrači novog prvaka i ostatka lige. Tom prilikom će se domaćinu uručiti pehar prvaka, a biće dodeljena i priznanja najboljim pojedincima za proteklu sezonu.

Sivac 69 – Crvena Zvezda 37:25 (20:7)

Sedmerci: 2/2 (Sivac 69). 2/3 (Crvena Zvezda).

Isključenja: 10 minuta (Sivac 69). 2 minuta (Crvena Zvezda).

Sivac 69: Bogojević, Ćujić 2, Bošković 4, Popov 4, Beslać 1, Šupica 2, Sliva 2, Vemić 6, Potpara, Kalić 1, Karavezić, Milojević, Slavuljica 2, Čabai 6, Živković 2, Furtula 5.

Crvena ZvezdaDražić 7, Radujko 4, Kosanović 4, Dimitrov 1, Ladičorbić, Trnić 2, Nikola Blažić 4, Nemanja Blažić 3.