“Sloga” poražena na domaćem terenu

Fudbal

Fudbaleri Sloge pretrpeli su novi poraz u prvenstvu VFL Sever lige. Pavić je doveo domaće u vođstvo u 25. minutu utakmice. Pelengić je poravnao u 39. minutu što je bio i rezultat prvog dela.

U nastavku utakmice, Pavić je ponovo pogodio mrežu gostiju u 52. minutu za vođstvo Sloge od 2:1. Gosti se ne predaju i preko Božića prvo dolaze do izjednačenja u 68.minutu, a potom i do potpunog preokreta u 80. minutu.

Novim porazom, “Sloga” je pala na treću poziciju na tabeli. Narednog vikenda igraju u Bajmoku protiv Radničkog 1905.

Prigrevačko Bratstvo je stiglo do desete prvenstvene pobede. Makar i Vuković su načeli goste iz Bačkog Petrovca, a Jakuš je auto golom postavio konačnih 3:0.

Apatinska Mladost je doživela novi debakl. Ovaj put su izgubili od Vrbasa sa 5:0.

U sledećem kolu, Bratstvo igra sa Bačkom u Subotici, a Mladost dočekuje Sentu.