“Služim samo građanima Srbiјe i našem narodu”: Vučić poslao snažnu poruku!

AV

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima Srbije kratkim videom na svom Instagram profilu. U opisu videa stoji jednostavna poruka: “Služim samo građanima Srbije i našem narodu.”

Vučić je u videu istakao da zemlje ne mogu biti poistovećene sa jednom osobom i da njegova odluka ne odražava volju jednog čoveka, već odgovornost prema građanima i srpskom narodu.

– Mislim da su pogrešna i opasna razmišljanja da je Srbija jedan čovek i ovo nisam uradio ja sam. A ja nemam gazdu. Jedini kome odgovaram su građani Srbije i srpski narod. I nikome više ne odgovaram. Nikome. Ni onima na zapadu ni onima na istoku – navodi.


Takođe, predsednik je potvrdio da će Srbija nastaviti evropski put i da će ostati na tom kursu do kraja njegovog mandata.

– Da, Srbija je na evropskom putu, biće i ostaće do kraja mog mandata – istakao je.

Dodao je i da Srbija neće uvoditi sankcije Ruskoj Federaciji.

Tagovi:
Pročitajte još: