„Soko“ zauzeo vicešampionsko mesto na Kupu Srbije

„Soko“ zauzeo vicešampionsko mesto na Kupu Srbije

Seniorski Kup Srbije u rvanju održan je u Zrenjaninu, uz učešće 111 takmičara iz 24 kluba. Prema očekivanju, najuspešnija ekipa bila je ekipa domaćeg „Proletera“, ali pravo iznenađenje priredili su somborski „Sokoli“ zauzevši drugo mesto. Tome su ponajviše doprineli Luka Zelić, jedan od najmlađih takmičara, osvajanjem prvog mesta u kategoriji do 67 kg. Za nijansu slabiji bio je Simo Jovišić, drugoplasirani u kategoriji do 77 kg. Ukupnom rezultatu doprineli su Mihajlo Šnajderbek kao četvri, Marko Fratrić, Stefan Grba i Nikola Nikić plasmanom na peta mesta u svojim kategorijama.

Ovim su završena ovogodišnja takmičenja za Kup u svih šest uzrasnih kategorija.

Tagovi:
Pročitajte još: