Superliga ovo ne pamti! Moćna poruka Zvezde pred Mitjiland!

Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde gostovali su Kolubari u 12. kolu Superlige Srbije, a meč u Lazarevcu dugo će crveno-beli pamtiti. Izabranici Dejana Stankovića upisali su ubedljivu pobedu 1:7.

Furiozno je Crvena zvezda počela istorijsko gostovanje u Lazarevcu, napadali su gosti od prvog minuta, a već u osmom dolaze do vođstva golom Dragovića na asistenciju Rodića.

Levi bek Zvezde osam minuta kasnije ponovo fantastično poigrava, ovog puta taličan je bio El Fardu Benu.

Mirko Ivanić u 18. minutu uvećava prednost gostiju na 3:0. Da bi Milan Pavkov u 24. minutu dodao još jednu recku gostima. Ponovo je Ivanić bio precizan u 36. minutu, a konačan rezultat postavio je Pavkov u 43. minutu meča.

Počasni gol za domaći tim postigao je Mladenović u 86. minutu. Dva minuta kasnije konačni rezultat postavio je mladi Lazetić koji je postigao svoj prvenac u dresu Crvene zvezde.

Izvor: Novosti