Sutra otvaranje izložbe „Indonezija: Boje arhipelaga“

Gradski muzej Sombor 4

Sutra, sa početkom od 18 časova, Gradski muzej Sombor u saradnji sa Ambasadom Republike Indonezije predstaviće izložbu pod nazivom „Indonezija: Boje arhipelaga“.

Posetioci će ovom prilikom kroz upečatljive foto-panele, tradicionalnu nošnju, maske, muzičke instrumente i kulinarske ukuse imati priliku da otkriju lepotu i raznolikost najvećeg arhipelaga na svetu.

Program otvaranja:

18.00 – prezentacija o Indoneziji za decu

18.15 – prezentacija na gamelanu (tradicionalni indonežanski muzički ansambl)

18.30 – Otvaranje izložbe „Indonezija: boje arhipelaga“ – govor direktora Muzeja

18.35 – govor ambasadora Republike Indonezije u Srbiji

18.40 – nastup indonežanskog plesnog studija „Bidadari“ i koktel sa specijalitetima indonežanske kuhinje (dvorište muzeja)

Tagovi:
Pročitajte još: