Tekstilac- OFK Mladost Apatin 3:0 ( 2:0)

Odžaci. Gradski stadion. Sudija: Nemanja Kumanović ( Kula) 7.

Žuti kartoni: Svitić, Potkozarac, Lišćević, Jablan (Tekstilac), a Simić (Mladost).

Tekstilac: Brać 7,5, Svitić 7,5, Stanković 7,5, Pavlović 7, Potkozarac 7,5, Pešić 8 (Simić -), Božičić 8, Liščević 7, Jablan 9, Stevanović 7 (Simović -), Galić 7.

OFK Mladost : Jeličić 7, Dulić 6,5, K. Jovović 6,5, Simić 7, A. Jovović 7, Mitrović 6,5 (Desnica 6), Vukadinović 6,5, Rapajić 7, Đeri 6 (Đumić 6), Mišković 6,5, Vejnović 6,5.

Igrač utakmice: Jablan

Odžačani nastavljaju seriju dobrih igara i pobeda. Ovog puta su ubedljivo savladali Apatince koji su vrlo motivisano ušli u ovaj duel. Prvi se u šansi, u 15. minutu, našao Galić. Posle odlično izvedenog slobodnog udarca, golman Apatinaca Jeličić je odbio loptu, a ona je ponovo došla do napadača Tekstilca koji je iz blizine umesto u mrežu šalje pored stative. Apatinci su pripretili minut kasnije, kada je Simić strelovito krenuo prema golu domaćih, a Liščević ga je faulom zaustavio na ivici kaznenog prostora.

U 31. minutu domaći su došli do prednosti. Najbolji akter susreta Miljan Jablan je iz slobodnog udarca sa više od trideset metara, preko život zida postigao vrlo lep gol koji odavno nije viđen na Gradskom stadionu. Samo dva minuta kasnije ofanzivni Svitić prodro je po desnoj strani, usledio je centaršut do Pešića koji je iz blizine šalje u mrežu- 2:0.

Sve dileme oko konačnog ishoda razrešio je u 49. minutu Jablan koji je dobro prihvatio centaršut sa leve strane i sa desetak metara  poslao loptu u desni golmanov ugao- 3:0 . Do kraja utakmice bilo je još nekoliko prilika na obe strane. Šanse su propustili Potkozarac i Simić .  Mladi Simić je u 71. minutu sa dvadesetak metara uputio pravu bombu ali na putu ka golu isprečila se prečka. U samom finišu u dva navrata Brać je odličnim intevencijama sprečio da gosti postignu počasni pogodak.