Tekstilcu bod u Gajdobri

Nakon slabog starta u prvom kolu Vojvođanske lige Sever i poraza na svom terenu od Bačke iz Pačira 0:3, fudbaleri odžačkog Tekstilca u nedelju su bili blizu osvajanja sva tri boda. Oni su u Gajdobri golom Đokića poveli u 32. minutu sa 1:0 protiv domaćeg Hercegovca i tu prednost su imali sve do 87. minuta, ali su tada fudbaleri iz Gajdobre uspeli preko Novčića da izjednače na konačnih 1:1. Ako se uzme u obzir loš start, psihološko opterećenje nakon poraza, kao i činjenica da je Takstilac oslabljen ušao u ovaj duel, onda je ovakav rezultat sasvim zadovoljavajući. U sledećem kolu Tekstilac dočekuje Bajšu.

Hercegovac – Tekstilac 1:1 (0:1)

Strelci: Novčić (Hercegovac). Đokić (Tekstilac).

Žuti kartoni: Bajat, Vukosav, Milović (Hercegovac). Simić, Ilić, Dakić, Đokić, Kulić, Popović (Tekstilac).

Hercegovac: Lukač, Bajić, S. Hrnjez, V. Hrnjez, Vukosav, Bajat (Ileš), Andesilić, Novčić, Milović (Smajić), Dujaković, Dmitrović.

Tekstilac: Ignjatović, Đokić, Jovanović, Gostović (Irić), Dakić, Simić, Božičić (Radojičić), Ilić (Stevanović), Popović, Mitrović, Kulić (Pivarov).