Velika drama u Prigrevici, gol Vejinovića za bod protiv Radničkog

Fudbaleri “Bratstva” prethodnog vikenda remizirali su sa “Radničkim” iz Zrenjanina 2:2 (0:2), a golove za domaćina postigli su Nosković u 75. minutu i Vejinović u petom minutu nadoknade.

Zrenjaninci su bolje stajali na terenu u prvom delu i tako svoje dve prilike pretvorili u golove. U 17. minutu gosti predko Kovačevića dolaze u vođstvo, da bi prednost od 2:0 doneo Radosavljević u 32. minutu i tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U drugih 45. minuta domaćin je bio osetno bolji i do 72. minuta imao nekoliko solidnih prilika, ali se činilo da je poraz neminovan. Nakon dobro ubačene lopte Nosković pokazuje klasu i glavom vara golmana Đurića i smanjuje na 2:1. Od tog trenutka domaćin napada još žustrije a nakon igranja rukom u svom šesnaestercu, sudija pokazuje na penal za “Bratstvo” koji Vuković nije uspeo da realizuje.

Vuković se u 95. minutu donekle iskupio za promašaj posto je odličnom loptom pronašao Vejinovića koji je najviši u šesnaestercu “Radničkog” i pogađa za bod “Bratstva”.

Prigrevčani narednog vikenda gostuju OFK “Vršcu”.

Izvor: Radio Dunav